Odkryj Potencjał DRUKU WIELKOFORMATOWEGO

Nowe technologie - nowe możliwości. DKS zaprasza na prelekcje i warsztaty przybliżające najnowsze rozwiązania marek: Canon i OKI oraz szkolenie ze Storytellingu - skutecznej metody dotarcia do klienta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologiami druku wielkoformatowego na dwudniowe wydarzenie organizowane w Gdańsku przez firmę DKS. Wraz z zaproszonymi Partnerami Technologicznymi przedstawimy Państwu najnowsze rozwiązania dla drukarń wielkoformatowych w oparciu o technologie: Canon UVgel i eko-solwent.

To doskonała okazja do wysłuchania prelekcji i wykonania testów na 64calowych ploterach marki: OCÉ Canon i OKI.

Dodatkową atrakcją będzie darmowe szkolenie ze Storytellingu.
Storytelling jest formą docierania do klientów i budzenia w nich emocji, które powodują, że zostaniemy zapamiętani i wyróżnimy się z tłumu innych ofert.

Partnerzy Technologiczni:

Canon PolskaOKI Europe

Partner Biznesowy:

PEAC Finanse

Partnerzy Medialni:

OOHŚwiat DrukuŚwiat PoligrafiiGifts Journal

ZAPRASZAMY!

Wstęp wolny.
Prosimy o rejestrację w celu przygotowania identyfikatorów i pakietów konferencyjnych.


Dni Otwarte odbędą się w dniach:

27-28 listopada 2019 r.

w godzinach: 9:00 - 16:00

w Centrali firmy DKS, ul. Energetyczna 15, 80-180 Kowale, k.Gdańska.

Osoba kontaktowa: Krystian Maniecki - k.maniecki@dks.pl, tel.: 664 941 134


AGENDA

 • 09:00-09:30 - rejestracja uczestników, poczęstunek powitalny
 • 09:30-10:30 - Storytelling w marketingu drukarni wielkoformatowej, Michał Lisiecki, Artofsale Sp. z o.o.
 • 10:30-11:00 - „Drukarnia wielkoformatowa (niedalekiej) przyszłości – rynek, trendy, inspiracje. Czy jesteśmy gotowi na wyzwania?”, Rafał Osiekowicz, Canon Polska Sp. z o.o.
 • 11:00-11:15 - przerwa kawowa
 • 11:15-11:45 - „Dlaczego produkcyjny ploter eko-solwentowy od OKI?”, Tomasz Ziędalski, OKI EUROPE
 • 11:45-12:15 - „Synergia druku eko-solwentowego i technologii UVgel w drukarni wielkoformatowej”, Krystian Maniecki, DKS Sp. z o.o.
 • 12:15-13:00 - lunch
 • 13:00-16:00 - warsztaty z obsługi urządzeń:
                          - Océ Colorado 1640
                          - Océ Colorado 1650
                          - OKI ColorPaint E-64s
                          - OKI ColorPaint M-64s
                          - ploter tnący Graphtec

OPIS ROZWIĄZAŃ

Oce Colorado 1540

Océ Colorado 1640 - pierwszy produkcyjny ploter dwurolkowy z wyjątkową technologią Canon UVgel przeznaczony do tworzenia znakomitych materiałów informacyjno-reklamowych i grafiki. Maksymalna szerokość mediów: 64 cale. Spójna, bardzo wysoka jakość kolorów dzięki precyzyjnie odwzorowanym wyraźnym punktom, szersza gama kolorów, większe nasycenie ciemnych barw i uwydatnienie odcieni skóry. Océ Colorado 1640 to uniwersalne rozwiązanie umożliwiające obsługę wielu zadań i dużego zakresu nośników w tym cienkich i wrażliwych na ciepło. Doskonałe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wydruki cechują się najwyższą odpornością na ścieranie i czyszczenie chemiczne.

Oce Colorado 1650

Océ Colorado 1650 - pierwsza drukarka UVgel z elastycznymi atramentami i trybem matowego lub błyszczącego wykończenia. Technologia Océ FLXfinish umożliwia drukowanie z doskonałym błyszczącym lub eleganckim matowym wykończeniem na dowolnych nośnikach. Obniżaj koszty produkcji, pracuj na najwyższych obrotach i twórz stylowe tapety, doskonałe grafiki lub podświetlane bilbordy, które będą przyciągać uwagę przechodniów. Dwie rolki z nośnikami z możliwością automatycznego przełączania oraz funkcja uzupełniania atramentu w trakcie drukowania pozwalają urządzeniu pracować bez przerwy i osiągać doskonałą wydajność.

OKI ColorPaint E-64s

OKI ColorPaint E-64s to specjalista od wysokiej precyzji. Wyznacza nowe standardy na wiele sposobów. Mechanizm drukujący o wysokiej prędkości oraz tusz ECO SX zapewniają niezrównaną wydajność w zastosowaniach we wnętrzach oraz na zewnątrz. Udoskonalone podzespoły mechaniczne i elektroniczne oraz oprogramowanie sprzęgłowe gwarantują niezrównaną niezawodność. Technologia Dynamic Dot Printing (DDP) kontroluje i optymalizuje wielkość oraz gęstość kropli. Ploter jest wyposażony w czujniki optyczne, które automatycznie wykonują regulację dwukierunkowości druku i posuwu materiału.

OKI ColorPaint M-64s

OKI ColorPaint M-64s zapewnia niezrównane odwzorowanie drukowanych szczegółów. Mechanizm drukujący o wysokiej prędkości oraz tusz ECO SX zapewniają niezrównaną wydajność w zastosowaniach we wnętrzach oraz na zewnątrz. Dzięki szerokiej gamie kolorów możliwy jest wydruk w standardowych kolorach RAL lub kolorach pantone, zwłaszcza w odcieniach czerwieni i błękitu. Bufory dla każdego koloru gwarantują nieprzerwany wydruk nawet podczas wymiany pojemników z tuszem. Firma OKI Data Infotech Corporation tworzy doskonałe plotery do wydruków profesjonalnych oznakowań i grafik, aby zapewnić klientom oszczędność czasu przy zachowaniu wysokiej jakości.

Graphtec CE6000-120

GRAPHTEC CE6000-120 jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich, którzy rozpoczynają działalność w branży reklamowej, kiedy możliwość uzyskania wysokich zysków przy minimalnych nakładach inwestycyjnych jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Podstawową cechą ploterów z tej serii jest ich uniwersalność, oraz znakomity stosunek jakości do ceny. Plotery serii CE6000 standardowo wyposażone są w opatentowany przez firmę GRAPHTEC system automatycznego odczytu znaczników (ARMS 5.0).